Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCOPE922 |
| EAN | 0802644892214 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 589 g |
| Weight | 589 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,440
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Optimist |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2017-06-08 |
| EAN/UPC | 0802644892214 |
| Label | Kscope |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCOPE922 |
| EAN | 0802644892214 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 589 g |
| Weight | 589 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.