Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCOPE679 |
| EAN | 0802644767925 |
| Release Date | October 16, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 139 × 8 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺895
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Distant Satellites |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2020-10-16 |
| EAN/UPC | 0802644767925 |
| Label | Kscope |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCOPE679 |
| EAN | 0802644767925 |
| Release Date | October 16, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 139 × 8 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.