Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ROCK / POP PCVL64.2 |
| EAN | 0801056706423 |
| Release Date | August 1, 2003 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 140 × 10 mm · 107 g |
| Weight | 107 g |
| Discs / Records | 1 |
₺920
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ROCK / POP PCVL64.2 |
| EAN | 0801056706423 |
| Release Date | August 1, 2003 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 140 × 10 mm · 107 g |
| Weight | 107 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.