Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCO4480931.1 |
| EAN | 0802644809311 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 22 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,195
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Weather Systems |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2022-03-18 |
| EAN/UPC | 0802644809311 |
| Label | Kscope |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCO4480931.1 |
| EAN | 0802644809311 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 22 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.