Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCP1107.1 |
| EAN | 0802644810713 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,440
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | We're Here Because We're Here |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2022-11-04 |
| EAN/UPC | 0802644810713 |
| Label | Kscope |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCP1107.1 |
| EAN | 0802644810713 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.