Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCP764.2 |
| EAN | 0802644776422 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 129 × 139 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,011
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | We're Here Because We're Here |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2022-11-04 |
| EAN/UPC | 0802644776422 |
| Label | Kscope |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCP764.2 |
| EAN | 0802644776422 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 129 × 139 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.