Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCOPE106 |
| EAN | 0802644810621 |
| Release Date | December 12, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 9 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
₺895
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hindsight |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2008-08-25 |
| EAN/UPC | 0802644810621 |
| Label | Kscope |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCOPE106 |
| EAN | 0802644810621 |
| Release Date | December 12, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 9 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.