Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SUPERBALL MUSIC IMT5035923.2 |
| EAN | 5052205069127 |
| Release Date | October 17, 2014 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
₺966
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ix |
|---|---|
| Sanatci | And You Will Know Us By the Tr |
| Cikis tarihi | 2014-10-17 |
| EAN/UPC | 5052205069127 |
| Label | Superball Music |
| Format | CD |
| Tur | Indie & Alternative / Alternative Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SUPERBALL MUSIC IMT5035923.2 |
| EAN | 5052205069127 |
| Release Date | October 17, 2014 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.