Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RUSTY SQUASH HORN IMT1189338.2 |
| EAN | 5060358920103 |
| Release Date | April 1, 2014 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,207
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | RUSTY SQUASH HORN IMT1189338.2 |
| EAN | 5060358920103 |
| Release Date | April 1, 2014 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.