Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DOMINO RECORDS WIGCD317E |
| EAN | 0887828031757 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,159
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Am |
|---|---|
| Sanatci | Arctic Monkeys |
| Cikis tarihi | 2022-04-15 |
| EAN/UPC | 0887828031757 |
| Label | Domino |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DOMINO RECORDS WIGCD317E |
| EAN | 0887828031757 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.