Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER BROTHERS 9362494309 |
| EAN | 0093624943099 |
| Release Date | August 26, 2013 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 143 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺718
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hail To the King |
|---|---|
| Sanatci | Avenged Sevenfold |
| Cikis tarihi | 2013-08-22 |
| EAN/UPC | 0093624943099 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER BROTHERS 9362494309 |
| EAN | 0093624943099 |
| Release Date | August 26, 2013 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 143 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.