Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | M-THEORY AUDIO MTYA2562.2 |
| EAN | 0703670388415 |
| Release Date | March 21, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 144 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,269
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Erasure of Color |
|---|---|
| Sanatci | Aversed |
| Cikis tarihi | 2025-03-21 |
| EAN/UPC | 0703670388415 |
| Label | M-Theory Audio |
| Format | CD |
| Tur | Hard Rock & Metal / Progressive Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | M-THEORY AUDIO MTYA2562.2 |
| EAN | 0703670388415 |
| Release Date | March 21, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 144 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.