Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IS DEAD JZID4.1 |
| EAN | 0686162826377 |
| Release Date | October 23, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 70 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,774
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Azymuth |
|---|---|
| Sanatci | Younge, Adrian & Ali Shaheed Muhammad |
| Cikis tarihi | 2020-10-23 |
| EAN/UPC | 0686162826377 |
| Label | Jazz is Dead |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IS DEAD JZID4.1 |
| EAN | 0686162826377 |
| Release Date | October 23, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 70 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.