Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CAPTURED TRACKS CT310CD |
| EAN | 0817949017835 |
| Release Date | July 26, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 139 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,174
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dudu |
|---|---|
| Sanatci | B Boys |
| Cikis tarihi | 2019-07-26 |
| EAN/UPC | 0817949017835 |
| Label | Captured Tracks |
| Format | CD |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CAPTURED TRACKS CT310CD |
| EAN | 0817949017835 |
| Release Date | July 26, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 139 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.