Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NAXOS NXS8120545.2 |
| EAN | 0636943254523 |
| Release Date | March 1, 2002 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 141 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,768
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NAXOS NXS8120545.2 |
| EAN | 0636943254523 |
| Release Date | March 1, 2002 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 141 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.