Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SWR JAZZHAUS HAC404.2 |
| EAN | 0730099040457 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Bands Live |
|---|---|
| Sanatci | Benny Goodman Orchestra & Anita O'Day |
| Cikis tarihi | 2021-10-01 |
| EAN/UPC | 0730099040457 |
| Label | Swr Jazzhaus |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SWR JAZZHAUS HAC404.2 |
| EAN | 0730099040457 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.