Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SECRET RECORDS SECDP190 |
| EAN | 5036436114429 |
| Release Date | May 18, 2018 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 143 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺807
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Balheads Live In Essex |
|---|---|
| Sanatci | Bad Manners |
| Cikis tarihi | 2018-05-18 |
| EAN/UPC | 5036436114429 |
| Label | Secret |
| Format | CD |
| Tur | Pop / Ska |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SECRET RECORDS SECDP190 |
| EAN | 5036436114429 |
| Release Date | May 18, 2018 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 143 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.