Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262037359 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 323 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,005
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Great Moments With |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2024-11-29 |
| EAN/UPC | 8719262037359 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262037359 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 323 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.