Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Blue Note 060243837098 |
| EAN | 0602438370986 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 324 × 329 × 4 mm · 372 g |
| Weight | 372 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,578
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sings & Plays |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2023-04-07 |
| EAN/UPC | 0602438370986 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Blue Note 060243837098 |
| EAN | 0602438370986 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 324 × 329 × 4 mm · 372 g |
| Weight | 372 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.