Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Bayonet BR022LP-C2 |
| EAN | 0794094720424 |
| Release Date | November 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,593
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Beach Fossils |
|---|---|
| Sanatci | Beach Fossils |
| Cikis tarihi | 2018-11-30 |
| EAN/UPC | 0794094720424 |
| Label | Bayonet |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Bayonet BR022LP-C2 |
| EAN | 0794094720424 |
| Release Date | November 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.