Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BAYONET RECORDS BR0223LPC1 |
| EAN | 0859575005541 |
| Release Date | November 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 9 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,376
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Clash the Truth |
|---|---|
| Sanatci | Beach Fossils |
| Cikis tarihi | 2018-11-30 |
| EAN/UPC | 0859575005541 |
| Label | Bayonet |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BAYONET RECORDS BR0223LPC1 |
| EAN | 0859575005541 |
| Release Date | November 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 9 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.