Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION O02J081010 |
| EAN | 5414940011593 |
| Release Date | May 11, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,530
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7 |
|---|---|
| Sanatci | Beach House |
| Cikis tarihi | 2018-05-09 |
| EAN/UPC | 5414940011593 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION O02J081010 |
| EAN | 5414940011593 |
| Release Date | May 11, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.