Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION O02A546010 |
| EAN | 5414939960994 |
| Release Date | June 30, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | B-Sides and Rarities |
|---|---|
| Sanatci | Beach House |
| Cikis tarihi | 2017-11-13 |
| EAN/UPC | 5414939960994 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION O02A546010 |
| EAN | 5414939960994 |
| Release Date | June 30, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.