Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUB POP RECORDS 98787147018 |
| EAN | 0098787147018 |
| Release Date | February 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 502 g |
| Weight | 502 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,722
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Once Twice Melody |
|---|---|
| Sanatci | Beach House |
| Cikis tarihi | 2022-02-18 |
| EAN/UPC | 0098787147018 |
| Label | Sub Pop |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUB POP RECORDS 98787147018 |
| EAN | 0098787147018 |
| Release Date | February 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 502 g |
| Weight | 502 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.