Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | SECRET RECORDS SECDP147 |
| EAN | 5036436104024 |
| Release Date | November 4, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 143 × 10 mm · 126 g |
| Weight | 126 g |
| Discs / Records | 1 |
₺777
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Strolling Down the Highway |
|---|---|
| Sanatci | Jansch, Bert |
| Cikis tarihi | 2020-08-28 |
| EAN/UPC | 5036436104024 |
| Label | Secret |
| Format | CD |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | SECRET RECORDS SECDP147 |
| EAN | 5036436104024 |
| Release Date | November 4, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 143 × 10 mm · 126 g |
| Weight | 126 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.