Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BECAUSE MUSIC BEC5543698 |
| EAN | 5060525436987 |
| Release Date | October 12, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 3 |
₺2,287
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Beta Band |
|---|---|
| Sanatci | Beta Band |
| Cikis tarihi | 2018-10-12 |
| EAN/UPC | 5060525436987 |
| Label | Because Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BECAUSE MUSIC BEC5543698 |
| EAN | 5060525436987 |
| Release Date | October 12, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.