Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GO BEAT 060256789154 |
| EAN | 0602567891543 |
| Release Date | October 11, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,670
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Out of Season |
|---|---|
| Sanatci | Beth Gibbons, Rustin Man |
| Cikis tarihi | 2022-10-28 |
| EAN/UPC | 0602567891543 |
| Label | Go! Beat |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GO BEAT 060256789154 |
| EAN | 0602567891543 |
| Release Date | October 11, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.