Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 5016958996048 |
| Release Date | July 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,155
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vulnicura Live |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2016-07-22 |
| EAN/UPC | 5016958996048 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 5016958996048 |
| Release Date | July 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.