Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | Frontiers FRCDVD1418 |
| EAN | 8024391141847 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 138 × 18 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,562
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 50th Anniversary Live - Second Night |
|---|---|
| Sanatci | Blue Oyster Cult |
| Cikis tarihi | 2024-08-09 |
| EAN/UPC | 8024391141847 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | Frontiers FRCDVD1418 |
| EAN | 8024391141847 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 138 × 18 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.