Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | Ear Music 216956EMX |
| EAN | 4029759169567 |
| Release Date | June 25, 2021 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 140 × 11 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,199
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Smoke Out Festival Presents Body Count Featuring Ice-T |
|---|---|
| Sanatci | Body Count |
| Cikis tarihi | 2021-06-25 |
| EAN/UPC | 4029759169567 |
| Label | Earmusic |
| Format | CD |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | Ear Music 216956EMX |
| EAN | 4029759169567 |
| Release Date | June 25, 2021 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 140 × 11 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.