Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MADFISH SMABX1141 |
| EAN | 0636551914154 |
| Release Date | December 13, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 354 × 380 × 107 mm · 3.67 kg |
| Weight | 3.67 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺27,751
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Still Barking |
|---|---|
| Sanatci | Bonzo Dog Doo-Dah Band |
| Cikis tarihi | 2024-12-13 |
| EAN/UPC | 0636551914154 |
| Label | Madfish |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 20 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MADFISH SMABX1141 |
| EAN | 0636551914154 |
| Release Date | December 13, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 354 × 380 × 107 mm · 3.67 kg |
| Weight | 3.67 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.