Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | DOREMI DDR71138 |
| EAN | 0723724165328 |
| Release Date | March 10, 2006 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,087
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | DOREMI DDR71138 |
| EAN | 0723724165328 |
| Release Date | March 10, 2006 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.