Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL PASSION VP80705 |
| EAN | 8712177063185 |
| Release Date | December 12, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,144
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bruxelles |
|---|---|
| Sanatci | Brel, Jacques |
| Cikis tarihi | 2013-12-12 |
| EAN/UPC | 8712177063185 |
| Label | Vinyl Passion |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Chanson |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL PASSION VP80705 |
| EAN | 8712177063185 |
| Release Date | December 12, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.