Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL ME PLEASE SDLK0515873.1 |
| EAN | 0656605158730 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,859
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Christmas Album |
|---|---|
| Sanatci | Bright Eyes |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 0656605158730 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL ME PLEASE SDLK0515873.1 |
| EAN | 0656605158730 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.