Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Dead Oceans DOC294LP-C1 |
| EAN | 0656605159430 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 11 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,955
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Noise Floor (Rarities 1998-2005) |
|---|---|
| Sanatci | Bright Eyes |
| Cikis tarihi | 2023-06-16 |
| EAN/UPC | 0656605159430 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Dead Oceans DOC294LP-C1 |
| EAN | 0656605159430 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 11 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.