Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC336LP-C1 |
| EAN | 0656605163635 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,856
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Five Dices, All Threes |
|---|---|
| Sanatci | Bright Eyes |
| Cikis tarihi | 2024-09-20 |
| EAN/UPC | 0656605163635 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC336LP-C1 |
| EAN | 0656605163635 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.