Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | SUMMERFOLD BBSF025CD |
| EAN | 5060105491337 |
| Release Date | February 15, 2019 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 141 × 23 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,386
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sheer Reckless Abandon |
|---|---|
| Sanatci | Bruford |
| Cikis tarihi | 2019-02-15 |
| EAN/UPC | 5060105491337 |
| Label | Summerfold |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | SUMMERFOLD BBSF025CD |
| EAN | 5060105491337 |
| Release Date | February 15, 2019 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 141 × 23 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.