Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | WINTERFOLD WNTF0549164.2 |
| EAN | 5060105491641 |
| Release Date | October 16, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 132 × 134 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,341
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rock Goes To College |
|---|---|
| Sanatci | Bruford, Bill |
| Cikis tarihi | 2020-10-16 |
| EAN/UPC | 5060105491641 |
| Label | Winterfold |
| Format | CD |
| Tur | Jazz / Fusion |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | WINTERFOLD WNTF0549164.2 |
| EAN | 5060105491641 |
| Release Date | October 16, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 132 × 134 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.