Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Dene Jesmond Enterprises |
| EAN | 0199066398920 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,691
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Loose Talk |
|---|---|
| Sanatci | Ferry, Bryan |
| Cikis tarihi | 2025-04-04 |
| EAN/UPC | 0199066398920 |
| Label | Dene Jesmond Enterprises |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Dene Jesmond Enterprises |
| EAN | 0199066398920 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.