Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JUSTIN TIME JUT440100.1 |
| EAN | 0068944010011 |
| Release Date | May 26, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,560
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At the Old Absinthe House Bar... Friday Night |
|---|---|
| Sanatci | Lee, Bryan |
| Cikis tarihi | 2017-05-26 |
| EAN/UPC | 0068944010011 |
| Label | Justin Time |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JUSTIN TIME JUT440100.1 |
| EAN | 0068944010011 |
| Release Date | May 26, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.