Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BORN BAD BNBD178.1 |
| EAN | 3521381591460 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,157
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Smoke and Mirrors |
|---|---|
| Sanatci | Bryan's Magic Tears |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 3521381591460 |
| Label | Born Bad |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BORN BAD BNBD178.1 |
| EAN | 3521381591460 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.