Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BORN BAD RECORDS BB146LP |
| EAN | 3521381566161 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,940
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vacuum Sealed |
|---|---|
| Sanatci | Bryan's Magic Tears |
| Cikis tarihi | 2021-11-12 |
| EAN/UPC | 3521381566161 |
| Label | Born Bad |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BORN BAD RECORDS BB146LP |
| EAN | 3521381566161 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.