Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP2011 |
| EAN | 8719262005228 |
| Release Date | November 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,255
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rock 'N Soul |
|---|---|
| Sanatci | Burke, Solomon |
| Cikis tarihi | 2017-11-23 |
| EAN/UPC | 8719262005228 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP2011 |
| EAN | 8719262005228 |
| Release Date | November 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.