Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 75678613852 |
| EAN | 0075678613852 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,412
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Told Them... |
|---|---|
| Sanatci | Burna Boy |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 0075678613852 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 75678613852 |
| EAN | 0075678613852 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.