Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV215LP |
| EAN | 0803341320734 |
| Release Date | March 8, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,485
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Belus |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2010-03-01 |
| EAN/UPC | 0803341320734 |
| Label | Back On Black |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV215LP |
| EAN | 0803341320734 |
| Release Date | March 8, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.