Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BCKN72.1 |
| EAN | 0803341230002 |
| Release Date | July 28, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 553 g |
| Weight | 553 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,485
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Burzum/Aske |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2008-07-28 |
| EAN/UPC | 0803341230002 |
| Label | Back On Black |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BCKN72.1 |
| EAN | 0803341230002 |
| Release Date | July 28, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 553 g |
| Weight | 553 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.