Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BOB BOBVLP087 |
| EAN | 0803341230156 |
| Release Date | February 11, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,388
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hvis Lyset Tar Oss |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2008-01-28 |
| EAN/UPC | 0803341230156 |
| Label | Back On Black |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BOB BOBVLP087 |
| EAN | 0803341230156 |
| Release Date | February 11, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.