Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK IMT2570440.1 |
| EAN | 0803341436442 |
| Release Date | July 28, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 7 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,524
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ways of Yore |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2014-08-07 |
| EAN/UPC | 0803341436442 |
| Label | Byelobog |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK IMT2570440.1 |
| EAN | 0803341436442 |
| Release Date | July 28, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 7 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.