Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV375LP |
| EAN | 0803341393776 |
| Release Date | March 2, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 7 mm · 571 g |
| Weight | 571 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,524
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sol Austan, Mani Vestan |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2021-01-01 |
| EAN/UPC | 0803341393776 |
| Label | Byelobog |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV375LP |
| EAN | 0803341393776 |
| Release Date | March 2, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 7 mm · 571 g |
| Weight | 571 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.