Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ESOTERIC ECLEC2156 |
| EAN | 5013929725621 |
| Release Date | September 28, 2009 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,253
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Single Factor |
|---|---|
| Sanatci | Camel |
| Cikis tarihi | 2009-10-02 |
| EAN/UPC | 5013929725621 |
| Label | Esoteric |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ESOTERIC ECLEC2156 |
| EAN | 5013929725621 |
| Release Date | September 28, 2009 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.